Žádosti o informace

Žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím

Město Holýšov obdrželo dne 12. 9. 2018 žádost pana M. S., o poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, v platném znění.

Žadatel požadoval doplňující informace ve věci umístění reklamního banneru společnosti MVM Media Group, s.  r. o., sídlem Plzeň, Staniční 1011/63, na webových stránkách města Holýšova.

Konkrétně požadoval informaci, zda Smlouva o implementaci, pronájmu a podpoře informačního systému Městský rozhlas , která byla uzavřena mezi smluvními stranami město Holýšov a fyzická osoba podnikající Ing. Matyáš Novák – Kukadlo.cz, IČ 88765873, sídlem Plzeň, Staniční 1011/63, upravuje umístění reklamního banneru na webových stránkách města. Nebo umístění reklamního banneru upravuje jiná smlouva.  V případě, že umístění reklamního banneru není ve smlouvě podloženo, který orgán/zaměstnanec města o umístění reklamního banneru rozhodl.

Žadateli bylo odpovězeno, že výše uvedená smlouva, ani jiná smlouva přímo neupravuje umístění reklamního banneru společnosti na webových stránkách města. O umístění reklamního banneru odkazujícího na internetovou prezentaci rozhodl bývalý tajemník Městského úřadu Holýšov.

Vytvořeno: 8. 10. 2018
Poslední aktualizace: 12. 10. 2018 08:12