Poskytnutí informace podle zákona o svobodném přístupu k informacím

Dne 10. 10. 2016 byla Městskému úřadu Holýšov zaslána žádost o poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, v platném znění. Žadatel se dotázal kolik má město Holýšov v současné době platných veřejnoprávních smluv na úseku přestupků, výčet obcí, s nimiž je uzavřena veřejnoprávní smlouva a kdo v obci projednává přestupky.

Dne 10. 10. 2016 byla Městskému úřadu Holýšov zaslána žádost o poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, v platném znění. Žadatel se dotázal kolik má město Holýšov v současné době platných veřejnoprávních smluv na úseku přestupků, výčet jednotlivých obcí, s nimiž je uzavřena veřejnoprávní smlouva a kdo v obci projednává přestupky.

Žadateli bylo dne 12. 10. 2016 odpovězeno následující:

Město Holýšov má v současné době uzavřeno pět veřejnoprávních smluv na úseku přestupků, a to s obcemi Bukovec, Čečovice, Černovice, Horní Kamenice a Kvíčovice. Smlouvy jsou uzavřeny na dobu neurčitou.

Město Holýšov má k projednávání přestupků zřízen zvláštní orgán obce - Komisi k projednávání přestupků města Holýšova.

Vytvořeno: 13. 10. 2016
Poslední aktualizace: 12. 10. 2018 08:10