Hlášení městského úřadu - 18. 3. 2020

Městský úřad upozorňuje

Městský úřad upozorňuje občany, pokud budou potřebovat neodkladně osobně navštívit úřad, musí mít na ústech roušku.

Upozornění pro seniory, zejména starší 70 let. Prosíme, nechoďte v této době mimo své domovy. Máme dobrovolníky, kteří vám rádi přinesou nákup nebo dojdou s nosičem pro oběd. Nepodceňujte situaci! Obracíme se ale také na potomky takových starších občanů. Přihlaste se, že potřebujete pro své rodiče nebo prarodiče nějakou službu. Rádi pro vás takové služby zajistíme. Všechny služby jsou bezplatné, nikomu nebudete za tuto službu platit. Bohužel nemůžeme zajistit pro všechny seniory roušky. Naše dobrovolnice - švadleny, mají omezené kapacity. Těší nás vaše poděkování, která k nám již od včerejška chodí. Kontaktní telefon pro služby je 607 039 465.

MUDr. Drahoš laskavě prosí pacienty s teplotami, které trvají více než dva dny, aby třetí den teplot si zavolali do ambulance pro antibiotika,  a to zejména pacienti nad 60 let věku s chronickými nemocemi srdce, plic, ledvin, cukrovkou, aby předešli bakteriálním komplikacím původně virového zánětu. Telefon ambulance: 379 491 388, email: paveldrahos @seznam.cz. Telefonní linka je často obsazená, proto prosím můžete využívat emailový kontakt, všechny požadavky budou postupně vyřízeny.

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu v Holýšově oznamuje, že z důvodu současných mimořádných opatření nebude dne 4. dubna pořádat velikonoční výstavu. Sadbové brambory je možno telefonicky objednat na tel. čísle 737 419 917 nebo 732 542 997 každý den po 18. hodině do 27. března.

Vytvořeno: 18. 3. 2020
Poslední aktualizace: 18. 3. 2020 16:22