Hlášení městského rozhlasu - 8. 10. 2018

Oznamujeme občanům, že bude probíhat

Oznamujeme občanům, že bude probíhat od úterý 9. října do pátku 12. října v ulici K Višňovce plánovaná výměna drenážního odtokového systému.  Z důvodu dodržení technologického postupu při provádění stavebních prací žádáme občany, aby nepřejížděli v těchto dnech svými motorovými vozidly pracovní místa, která se nachází v této ulici.

Turistický oddíl mládeže 1202 Holýšov pořádá v neděli 14. října další oblíbenou Cestu pohádkovým lesem, tentokrát na téma „Bacha straší!!!“ Start je v době od 9.00 do 12.00 hodin na louce v sídlišti Pod Makovým vrchem. Na cestě o délce 3 km, sjízdné i s kočárky,  na vás čekají strašidla z holýšovského okolí se svými náročnými úkoly a v cíli občerstvení a malá odměna. Startovné je 10 Kč.

Městské technické a bytové středisko Holýšov   oznamuje občanům, že ve středu 10. října budou z důvodu celodenního školení pro veřejnost uzavřeny kanceláře společnosti .

Vytvořeno: 8. 10. 2018
Poslední aktualizace: 9. 10. 2018 14:21