Hlášení městského rozhlasu - 7.11.2019

Základní organizace

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu v Holýšově pořádá v sobotu 9. listopadu od 19.00 hodin v přísálí kulturního domu podzimní taneční zábavu. K tanci a  poslechu hrají „My dva – Hanka a Radek Gellanovi“.

V pondělí 11. listopadu bude v době od 16.00 do 17.00 hodin na Den válečných veteránů otevřena kaple na holýšovském hřbitově. Bude přítomen pan Petr Kundrata, který bude informovat o tomto významném dni, včetně informací o situaci v našem regionu v době založení Československé republiky.

Společnost MAHLE Behr Holýšov přijme posilu do oddělení controlingu na částečný úvazek. Požadavky: VŠ vzdělání ekonomického směru, zkušenosti v oblasti účetnictví a controllingu, pokročilá znalost anglického jazyka. Pozice je vhodná například pro rodiče na rodičovské dovolené. V případě Vašeho zájmu o bližší informace kontaktujte personální oddělení společnosti MAHLE na č.t. 377013518.

Vytvořeno: 7. 11. 2019
Poslední aktualizace: 7. 11. 2019 14:16