Hlášení městského rozhlasu - 6. 11. 2019

Základní organizace

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu v Holýšově pořádá v sobotu 9. listopadu od 19.00 hodin v přísálí kulturního domu podzimní taneční zábavu. K tanci a  poslechu hrají „My dva – Hanka a Radek Gellanovi“.

Basketbalový klub Holýšov zve všechny fanoušky a příznivce basketbalu na DOROSTENECKÝ LIGOVÝ ZÁPAS DÍVEK, který se odehraje v neděli 10. listopadu od 10.00 hodin v holýšovské sportovní hale. Proti sobě nastoupí týmy DBaK a Aritma Praha. Za tým DBaK hrají holýšovské hráčky. Přijďte se podívat na zápas naší nejvyšší basketbalové soutěže.

V pondělí 11. listopadu bude v době od 16.00 do 17.00 hodin na Den válečných veteránů otevřena kaple na holýšovském hřbitově. Bude přítomen pan Petr Kundrata, který bude informovat o tomto významném dni, včetně informací o situaci v našem regionu v době založení Československé republiky.

Fér Optik Holýšov opět přijímá objednávky na vyměřování zraku. Měření bude probíhat v sobotu 16. listopadu. Zájemci se mohou telefonicky objednat na č. 720 373 712 nebo se osobně domluvit v oční optice naproti Penny. Využijte 30 % slevy na špičková multifokální skla Varilux.

Vytvořeno: 6. 11. 2019
Poslední aktualizace: 6. 11. 2019 14:13