Hlášení městského rozhlasu - 5. 6. 2019

Město Holýšov vyhlašuje přísný zákaz

Město Holýšov vyhlašuje přísný zákaz používání vody z veřejného vodovodního řadu k zalévání zahrádek a napouštění bazénů v těchto částech Holýšova: sídliště PMV, Na Terasách, Na Stráni, rodinné domy nad sídlištěm Výhledy se zahradami, sídliště Na Výhledech a zahrádky nad Výhledy a na Višňovce. Dodržování tohoto zákazu bude kontrolovat Policie ČR.

Plzeňská společnost Keramika Soukup opět otevírá své sklady! Přijďte využít skladového výprodeje a výhodně nakoupit obklady, dlažby, vodovodní baterie a další sanitu s až devadesátiprocentní slevou. Výprodej proběhne v sobotu 8. června od 8:00 do 14:00 hodin v areálu Keramiky.

Fér Optik Holýšov opět přijímá objednávky na vyměřování zraku. Měření bude probíhat v sobotu 15. června, zájemci se mohou telefonicky objednat na č. 720 373 712 nebo osobně v oční optice naproti Penny. Využijte 30 % slevy na špičková multifokální skla Varilux.

Základní umělecká škola Holýšov zve širokou veřejnost na Letní koncert, na kterém vystoupí žáci hudebního oboru. Koncert se koná ve středu 12. června od 17.00 hodin v kinosále Holýšov.

Vytvořeno: 5. 6. 2019
Poslední aktualizace: 5. 6. 2019 15:35