Hlášení městského rozhlasu - 28.11.2019

Základní organizace

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu v Holýšově pořádá v sobotu 30. listopadu tradiční prodejní vánoční výstavu od 9.00 do 17.00 hodin v kulturním domě v Holýšově. Od 13.00 hodin vystoupí děti ze Základní umělecké školy v Holýšově. Během výstavy budou ke shlédnutí výtvarné práce dětí z mateřské školy.

Město Holýšov srdečně zve širokou veřejnost na rozsvěcení vánočního stromku, které se uskuteční v úterý 3. prosince v 17.00 hodin poprvé na náměstí Na Výhledech. Vystoupí děti z mateřské školy, které zazpívají vánoční písničky. Nebude chybět ani občerstvení.

Druhý den 4. prosince v 16.30 hodin začíná svojí tradiční jízdu Mikuláš s čerty na náměstí 5. května. Cesta se zastávkami je částečně změněna: od radnice pojede kočár po Jiráskově třídě a tř. 1. máje k poště, pak na náměstí Na Výhledech, Ruskou ulicí k hospodě Na Růžku, dále na parkoviště za KD, odtud pak ke kotelně v sídlišti PMV, přes sídliště na Stráni k obytné zóně Na Terasách, kde bude zastávka u Centra sociálních služeb. Odtud pak pojede kočár do Tylovy ulice a zde bude poslední zastávka u parkoviště pod školou.

Městské kulturní středisko Holýšov oznamuje, že jsou již k dispozici abonentky na rok 2020 do plzeňských divadel. Předplatitelé si je mohou vyzvednout v pokladně MKS.

Vytvořeno: 28. 11. 2019
Poslední aktualizace: 28. 11. 2019 14:41