Hlášení městského rozhlasu - 2. 12. 2019

Město Holýšov srdečně zve

Město Holýšov srdečně zve širokou veřejnost na rozsvěcení vánočního stromku, které se uskuteční v úterý 3. prosince v 17.00 hodin poprvé na náměstí Na Výhledech. Vystoupí děti z mateřské školy, které zazpívají vánoční písničky. Nebude chybět ani občerstvení. Druhý den 4. prosince v 16.30 hodin začíná svojí tradiční jízdu Mikuláš s čerty na náměstí 5. května. Cesta se zastávkami je částečně změněna: od radnice pojede kočár po Jiráskově třídě a tř. 1. máje k poště, pak na náměstí Na Výhledech, Ruskou ulicí k hospodě Na Růžku, dále na parkoviště za KD, odtud pak ke kotelně v sídlišti PMV, přes sídliště na Stráni k obytné zóně Na Terasách, kde bude zastávka u Centra sociálních služeb. Odtud pak pojede kočár do Tylovy ulice a zde bude poslední zastávka u parkoviště pod školou.

Městské kulturní středisko Holýšov oznamuje, že jsou již k dispozici abonentky na rok 2020 do plzeňských divadel. Předplatitelé si je mohou vyzvednout v pokladně MKS.

Chodské vodárny a kanalizace oznamují, že bude ve středu 4. prosince přerušena dodávka pitné vody v ulicích Na Stráni, Na Terasách a v ulici Pod Makovým vrchem č.p. 524, 525, 526 a 527 v době od 7:30 do 15:00 hodin.

Vytvořeno: 2. 12. 2019
Poslední aktualizace: 2. 12. 2019 15:49