Žádosti o informace

Žádost o poskytnutí informace podle zákona o svobodném přístupu k informacím

Město Holýšov obdrželo dne 7. 7. 2017 žádost společnosti REMA AOS, a. s., sídlem Praha 4, Antala Staška 510/38, o poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, v platném znění.

Cílem společnosti REMA AOS, a. s. je poskytnout obcím alternativní možnost spolupráce při zajišťování zpětného odběru obalů, třídění odpadů z obalů a rozvoji sběrné sítě pro třídění odpadů z obalů. Společnost REMA AOS, a. s., požádala o tyto informace:

1. zda by obec uvítala vstup další autorizované obalové společnosti na trh v České republice, která by přinesla alternativu výběru při poskytování a financování služby zpětného odběru odpadů z obalů a třídění odpadů,

a pokud ano, zda by

2. měla zájem o spolupráci se společnosti REMA AOS, a. s., a za tím účelem by byla ochotna uzavřít smlouvu o smlouvě budoucí či jiný typ smlouvy nebo potvrzení o možné spolupráci a zajištění veřejně dostupné sběrné sítě v obci, a  to s účinností od nabytí právní moci rozhodnutí o udělení autorizace pro REMA AOS, a. s.

Dne 11. 7. 2017 bylo společnosti REMA AOS, a. s., odpovězeno, že město Holýšov spolupracuje se společností EKO-KOM, a. s. již řadu let a tato spolupráce městu vyhovuje, a proto nemá zájem uzavírat jiné smlouvy.

Vytvořeno: 17. 7. 2017
Poslední aktualizace: 17. 7. 2017 15:15