Hlášení městského rozhlasu - 5.12.2017

Město Holýšov společně s farností Holýšov

Městské kulturní středisko Holýšov pořádá tvořivé odpoledne nejen pro seniory, které se koná ve čtvrtek 7. prosince od 15.00 hodin v klubovně kulturního domu. Během odpoledne si můžete vyrobit jednoduché vánoční dekorace. S sebou si vezměte nůžky, brýle a dobrou náladu. Cena za materiál je 30 Kč, pro účastníky je připraveno malé občerstvení. S ohledem na omezenou kapacitu je nutné se přihlásit osobně v MKS nebo telefonicky na čísle 379 491 111 nejpozději do středy 6. prosince.

Město Holýšov společně s farností Holýšov zve srdečně všechny občany na adventní koncert, který se koná v pondělí 11. prosince od 18:00 hodin v kostele sv. Petra a Pavla v Holýšově. Na koncertě zahrají mladí hudebníci ze skupiny Musica Festiva díla od Bacha, Vivaldiho a dalších starých mistrů. V kostele bude instalováno přenosné vytápění, vstup  je zdarma.

Ve středu 6. prosince od 10.00 do 13.00 hodin bude v klubovně kulturního domu probíhat výkup zlata a stříbra.

Vytvořeno: 5. 12. 2017
Poslední aktualizace: 5. 12. 2017 13:17